V Lamps Worldwide sa spoliehame na solídnych partnerov v oblasti doručovania tovaru a preto pracujeme len s najlepšími doručovateľskými spoločnosťami ako sú TNT, Dachser, GLS a pod. Cieľom je zabezpečiť rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k zákazníkovi. Ďalej ponúkame našim zákazníkom podporu a poradenstvo, na ktoré sa môžu spoľahnúť pri každom dopyte.

Okrem sortimentu pre zábavný a filmársky priemysel sa Lamps Worldwide špecializuje na riešenia pre všeobecné osvetlenie, ale taktiež aj na špecifické odvetvia ako záhradníctvo, poľnohospodárstvo a potravinový priemysel. Najmä systém riadenia svetla, ktorý je vhodný pre pestovanie plodín, umožňuje zvýšenie botanickej výroby s minimálnou spotrebou energie, znížením času potrebného pre rast plodín a zvýšením množstva úrody. Okrem toho ponúkame širokú škálu IR žiaroviek pre rôzne použitie v potravinárskom priemysle, napríklad pre priemyselné pece, ohrevné vitríny na jedlo a pod.

Už roky poskytujeme našim zákazníkom kvalitné produkty najpopulárnejších značiek. OSRAM, PHILIPS, TUNGSRAM a FEILO – SYLVANIA sú symbolom kvality, ktorú ponúkame za výhodnú cenu.

Nižšia spotreba energie a minimálny vplyv na životné prostredie sú hlavné výhody LED technológie. My v Lamps Worldwide sa snažíme pomáhať ochraňovať prírodu vďaka širokej ponuke LED riešení. Vyššia svetelná účinnosť, neustále inovácie, vyššia životnosť, mimoriadny farebný rozsah a prevedenie, svietivosť a prispôsobivosť nájdu uplatnenie v každom priestore. Vďaka výnimočnej energetickej úspore sa Vám investícia do LED technológie vráti už za 6 mesiacov.

Od roku 2014 sa spoločnosť Lamps Worldwide stala lídrom v predaji osvetľovacích produktov nielen v Európe ale aj v celom svete. Naše skúsenosti a vášeň sú založené na vedomostiach a profesionalite v odbore halogénových lámp, výbojok a sortimente pre zábavný sektor. Široká dostupnosť skladových zásob od najlepších Európskych výrobcov je jedna z našich najsilnejších stránok, na ktorú sa naši zákazníci môžu spoľahnúť.

FaLang translation system by Faboba