ledvance 1

LEDVANCE:

LEDVANCE è je svetovým lídrom v oblasti inovatívnych svetelných produktov a poskytuje inteligentné a prepojené riešenia pre domácnosť. Kombinuje to najlepšie z tradície všeobecného osvetlenia s modernou technológiou LED. Spoločnosť Ledvance stavia svoj úspech na stabilných a trvalých vzťahoch so svojimi zákazníkmi a na krátkej distribučnej sieti. Spoločnosť Ledvance podporuje svojich partnerov a koná zodpovedne voči spoločnosti a životnému prostrediu

 

 

 

Nové aktualizácie produktov od februára 2019

Nové LED kancelárske svietidlá radu IndiviLED. Séria je k dispozícii ako "lineárny" a "panel" v rôznych variantoch: zapnuté / vypnuté, kompatibilné s DALI alebo s integrovaným núdzovým osvetlením. LEDVANCE tak ponúka správne kancelárske osvetlenie z jediného zdroja pre širokú škálu požiadaviek: od pracovného stola až po konferenčné priestory a chodby do vstupného priestoru. Nové LED svietidlá radu IndiviLED s homogénnym rozložením svetla a veľmi dobrou redukciou oslnenia (UGR <16) dosahujú vďaka špeciálnej technológii INDIViLED. Vysoká účinnosť až do 120 lm / W, flexibilné možnosti montáže (montáž na strop alebo zavesenie) a jednoduchá inštalácia. Panel IndiviLED zaujme aj dizajnovým jazykom LEDVANCE SCALE, ktorý bol nedávno ocenený cenou German Design Award 2019.


Ďalšie novinky: Varianty produktu s integrovaným núdzovým osvetlením a verziami s výkonom 6500 Kelvinov

Naše produkty radu Panel Value 600, Downlight Alu a Damp Proof sú teraz k dispozícii aj s integrovaným núdzovým osvetlením s funkciou Autotest. Ponúkame tiež triedu ochrany IP54 pre naše PANEL DALI 600 a verziu 6500 Kelvin pre naše svietidlá Damp Proof DALI.

FaLang translation system by Faboba