signify

Philips Osvetlenie

Spoločnosť Philips patrí medzi popredné nadnárodné spoločnosti v oblasti elektrotechniky, pričom osobitnú pozornosť venuje novým zdravotníckym technológiám. Spoločnosť Philips Lighting je zodpovedná za vývoj nových svetelných zdrojov a ovládačov pre nový trh nových svietidiel. Predstavuje širokú škálu produktov od fluorescenčných lámp, HID a halogénov až po LED ovládače pre stropné svietidlá a reflektory.

Osobitnú pozornosť venujeme maloobchodným, kancelárskym a podnikateľským sektorom až po aplikácie v exteriéri a pohostinstve.

Philips je teraz Signify

16. mája 2018

Eindhoven, Holandsko - Signify (Euronext: LIGHT), svetový líder v sektore osvetlenia, dnes predstavil nový názov spoločnosti, ktorá po zmene štatútu spoločnosti zmenila z Philips Lighting N.V na Signify N.V.


Spoločnosť Signify bude naďalej používať značku Philips pre svoje výrobky na základe existujúcej licenčnej zmluvy so spoločnosťou Royal Philips. Cieľom spoločnosti je zaviesť zmenu názvu vo všetkých krajinách, kde pôsobí do začiatku roka 2019.

Spoločnosť Philips, ktorá sa zrodila v holandskom meste Eindhoven, je lídrom vo svete osvetlenia s inováciami pre spotrebiteľský aj profesionálny trh už viac ako 127 rokov. V roku 2016 sme sa po oddelení od spoločnosti Philips stali nezávislou a verejne obchodovateľnou spoločnosťou. Philips Osvetlenie vstavané na obálku AEX di riferimento a marzo 2018.

V súčasnosti aktívny vo viac ako 70 krajinách a s 32 000 zamestnancami na celom svete, v roku 2017 Signify vytvoril tržby za 7 miliárd eur, z ktorých 354 miliónov bolo investovaných do výskumu a vývoja.

"Našou hlavnou zásadou je myšlienka, že svetlo je základnou súčasťou nášho života," dodal Eric Rondolat. "A pripojením ku cloud počítačovým sieťam, softvéru a službám, môžeme otvoriť dvere do inteligentnejšieho sveta, kde hodnota daná svetlom samotným presahuje osvetlenie..".

FaLang translation system by Faboba