Ralotherm

Radium Ralotherm

Moderné priemyselné procesy, ako sú 3D tlačiarne alebo výroba papiera, potrebujú teplo a nielen teplo, ale aj cielené tepelné žiarenie, ktoré je emitované v požadovanom spektrálnom rozsahu a spôsobuje najmenšie možné straty. Ponúka optimalizované infračervené žiarenie (zB IR-A) pre vašu aplikáciu..

ledvance 1

LEDVANCE:

LEDVANCE è je svetovým lídrom v oblasti inovatívnych svetelných produktov a poskytuje inteligentné a prepojené riešenia pre domácnosť. Kombinuje to najlepšie z tradície všeobecného osvetlenia s modernou technológiou LED. Spoločnosť Ledvance stavia svoj úspech na stabilných a trvalých vzťahoch so svojimi zákazníkmi a na krátkej distribučnej sieti. Spoločnosť Ledvance podporuje svojich partnerov a koná zodpovedne voči spoločnosti a životnému prostrediu

signify

Philips Osvetlenie

Spoločnosť Philips patrí medzi popredné nadnárodné spoločnosti v oblasti elektrotechniky, pričom osobitnú pozornosť venuje novým zdravotníckym technológiám. Spoločnosť Philips Lighting je zodpovedná za vývoj nových svetelných zdrojov a ovládačov pre nový trh nových svietidiel. Predstavuje širokú škálu produktov od fluorescenčných lámp, HID a halogénov až po LED ovládače pre stropné svietidlá a reflektory.

FaLang translation system by Faboba